• CITY MEBLE GALERIA WNĘTRZ
  • biuro@p3studio.pl

(+48) 733 655 037

Piękna zabudowa kuchni w P3Studio

Projektowane przez P3 STUDIO kuchnie do zabudowy w Gdańsku i okolicach posiadają szerokie rzesze fanów. Nasi klienci po skorzystaniu z naszych usług, polecają nam przyjaciołom, rodzinie – wszystkim bliskim. To dla nas największy komplement. Cieszymy się Państwa zaufaniem od wielu lat. Przez ten czas przygotowaliśmy tysiące aranżacji, które goszczą w domach mieszkańców Trójmiasta. Powierzacie nam przygotowanie zabudowy kuchni, ponieważ nasze projekty są nie tylko piękne i eleganckie, ale i funkcjonalne oraz intuicyjne.

Podczas projektowania dużo rozmawiamy z naszymi klientami. Chcemy poznać ich rytm życia, dowiedzieć się czy lubią gotować, czy może wolą przygotowanie wypieków? Te informacje są niezwykle przydatne przy rozplanowaniu przestrzeni kuchennej. Możemy szybko wyciągnąć wnioski na temat tego, jak dużo powierzchni roboczej potrzeba w projektowanych pomieszczeniu, które szafki będą najbardziej odpowiednie. Takie szczegóły, jak – stojak lub szafka na wino czy pojemniki do segregacji odpadów są dla nas bardzo ważne. Dzięki tej wiedzy zabudowa kuchni, przygotowana przez nasz zespół posiada indywidualny charakter, odzwierciedlający upodobania klientów.

Dlaczego zabudowy kuchenne u Nas?

Nasza ekipa zajmuje się kompleksową realizacją zadania. To do nas należy zarówno przygotowanie projektu, wizualizacji, jak i wcielenie jej w życie. Prace przeprowadzamy w domu klientów, w efekcie oddając im kuchnię, z której od razu mogą korzystać.

W codziennej pracy, korzystamy jedynie z wyjątkowych, najwyżej klasy, sprawdzonych materiałów. Nie będziemy polecać Państwu bubli, ani komponentów, które nie są warte swojej ceny. Wiemy, że podczas przygotowania zabudowy kuchni Gdańsk niezwykle istotną rolę odgrywają blaty. Każdy z nas chce, aby były solidne, odporne na ciepło, zarysowania i inne uszkodzenia. Z tego względu poza klasycznymi blatami, oferujemy również te kamienne oraz drewniane. Każdego z naszych klientów informujemy o tym, jak należy je pielęgnować i konserwować podczas użytkowania tak, aby służyły jak najdłużej, w nienaruszonym stanie.

P3 Studio przygotowuje zabudowy kuchenne w Gdyni i okolicach, czyli na terenie całego Trójmiasta. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas galerią zdjęć. Znajdą tam Państwo przykłady realizacji, które do tej pory przeprowadziliśmy u naszych klientów.