• CITY MEBLE GALERIA WNĘTRZ
  • biuro@p3studio.pl

(+48) 733 655 037

Jedną z najważniejszych części każdej kuchni jest powierzchnia robocza. Blaty kuchenne spełniają bardzo istotną rolę w procesie przygotowywania posiłków. Muszą być nie tylko eleganckie, ale również funkcjonalne i wytrzymałe. P3 STUDIO oferuje Państwu produkt ten zaprojektowany i przygotowany na wymiar. Nasi pracownicy wezmą pod uwagę Państwa potrzeby i upodobania, aby stworzyć kuchnię marzeń – piękną i praktyczną.

W naszej ofercie znajdują się blaty najwyższej jakości. Jesteśmy w stanie przygotować je pod konkretne rozwiązania. Nie stanowi dla nas wyzwania wyprodukowanie blatu wraz z zintegrowaną płytą grzewczą, zlewozmywakiem i ociekaczem. Przygotujemy je w systemie nakładanym, podwieszanym lub licowanym – zgodnie z Państwa upodobaniami. Nasze blaty są solidne. Bez problemu uniosą nawet duży ciężar, a ich powierzchnia odporna jest na zarysowania.

Blaty kuchenne z Trójmiasta, które proponujemy to powierzchnie wykonane z różnych materiałów. Nasi klienci mogą wybierać pomiędzy granitami, konglomeratami kwarcytowymi, corią, blatami postformingowymi, z naturalnego drewna czy dektonitu. Każdy z surowców idealnie sprawdzi się w kuchni. Są one odporne na wilgoć, wysokie temperatury. Oferujemy blaty kuchenne z Gdańska, które będą służyć Państwu przez wiele nadchodzących lat.

Proces produkcji, w wyniku którego powstają nasze blaty kuchenne z Gdyni jest unikatowy. W jego wyniku materiał zyskuje unikalne własności, dzięki którym końcowy produkt spełnia wszystkie oczekiwania naszych klientów. W naszym P3 STUDIO mogą zobaczyć Państwo jak wiele aranżacji do tej pory przygotowaliśmy i jak komponowały się z zaprojektowanymi przez nas meblami. Oferowane przez nas blaty kuchenny ceny posiadają niezwykle korzystne. Jesteśmy w stanie zaprojektować rozwiązania na każdą kieszeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Być może u nas znajdą Państwo blat kuchenny Waszych marzeń.

BLATY LAMINOWANE HÄCKER