P3 STUDIO jest oficjalnym partnerem marki KOMANDOR. To świadczy o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Nasze projekty trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Możemy Państwu zaproponować szafy do zabudowy z Gdańska do każdego pomieszczenia. Zajmujemy się przygotowaniem mebli na wymiar do przedpokoju, łazienki, salonu, garderoby, pokoju dziecięcego oraz młodzieżowego. Nasze projekty przygotowujemy osobiście, kierując się doświadczeniem i czerpiąc inspirację od najlepszych.

Każdy projekt szafy do zabudowy z Gdyni powstaje przy ścisłej współpracy z klientem. Chcemy znać Państwa potrzeby, gusta i wymagania. Rozmawiamy nie tylko o kolorach drzwi i o materiałach, z których powstaną. To również długie rozmowy na temat tego, jaką rolę mają pełnić zabudowy szafy w Gdańsku. Inaczej projektuje się mebel do przedpokoju, a inaczej ten, który ma służyć w sypialni. Poprzez zebranie takiego wywiadu, chcemy mieć pewność, że dobrze rozplanujemy układ półek, szuflad oraz drążków na wieszaki.

Jesteśmy przekonani, że przygotowane przez nas szafy zabudowy z Gdańska, dzięki takiemu podejściu naszej firmy, będą idealnym uzupełnieniem każdego mieszkania oraz domu. Oferowane przez nas rozwiązania są niezwykle praktyczne. Ich funkcjonalność polega, m.in. na wykorzystaniu wolnej przestrzeni. Wykonanie zabudowy szaf w Gdańsku pozwala na ekonomiczne przygotowanie miejsca do przechowywania. Mogą Państwo zagospodarować je od podłogi, aż po sufit. Znika więc problem nieustawnych mebli, które zajmują zbyt dużo miejsca i nie są zbyt pojemne. Nasze szafy sprawdzą się zarówno w niewielkich mieszkaniach, typu kawalerki, oraz w tych dużych, będąc fantastycznym dopełnieniem całego wystroju.

Szafy zabudowy Gdynia wykonywane są z materiałów najwyższej jakości. Naszymi cechami charakterystycznymi są funkcjonalność oraz różnorodność wzorów. Klienci mają do dyspozycji wiele typów wykończeń, konstrukcji oraz barw. Z naszą pomocą, zyskają Państwo szafę marzeń, zgodną z dostępnym na ten cel budżetem. Pomożemy Państwu również w wyborze najlepszego miejsca na umieszczenie szafy wnękowej. Nasze projekty przygotowujemy w oparciu o przedstawiony przez klientów plan pomieszczenia.