• CITY MEBLE GALERIA WNĘTRZ
  • biuro@p3studio.pl

(+48) 733 655 037

P3 STUDIO jest oficjalnym partnerem marki KOMANDOR. To świadczy o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Nasze projekty trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Możemy Państwu zaproponować szafy do zabudowy z Gdańska do każdego pomieszczenia. Zajmujemy się przygotowaniem mebli na wymiar do przedpokoju, łazienki, salonu, garderoby, pokoju dziecięcego oraz młodzieżowego. Nasze projekty przygotowujemy osobiście, kierując się doświadczeniem i czerpiąc inspirację od najlepszych.

Szafy na wymiar – Tylko u Nas!

Każdy projekt szafy do zabudowy z Gdyni powstaje przy ścisłej współpracy z klientem. Chcemy znać Państwa potrzeby, gusta i wymagania. Rozmawiamy nie tylko o kolorach drzwi i o materiałach, z których powstaną. To również długie rozmowy na temat tego, jaką rolę mają pełnić zabudowy szafy w Gdańsku. Inaczej projektuje się mebel do przedpokoju, a inaczej ten, który ma służyć w sypialni. Poprzez zebranie takiego wywiadu, chcemy mieć pewność, że dobrze rozplanujemy układ półek, szuflad oraz drążków na wieszaki.

Korzyści płynące z współpracy z Nami przy zakupie zabudowy szaf

Jesteśmy przekonani, że przygotowane przez nas szafy na wymiar Gdańsk, dzięki takiemu podejściu naszej firmy, będą idealnym uzupełnieniem każdego mieszkania oraz domu. Oferowane przez nas rozwiązania są niezwykle praktyczne. Ich funkcjonalność polega, m.in. na wykorzystaniu wolnej przestrzeni. Wykonanie zabudowy szaf Gdańsk pozwala na ekonomiczne przygotowanie miejsca do przechowywania. Mogą Państwo zagospodarować je od podłogi, aż po sufit. Znika więc problem nieustawnych mebli, które zajmują zbyt dużo miejsca i nie są zbyt pojemne. Nasze szafy sprawdzą się zarówno w niewielkich mieszkaniach, typu kawalerki, oraz w tych dużych, będąc fantastycznym dopełnieniem całego wystroju.

Zabudowy i szafy na wymiar Gdynia wykonywane są z materiałów najwyższej jakości. Naszymi cechami charakterystycznymi są funkcjonalność oraz różnorodność wzorów. Klienci mają do dyspozycji wiele typów wykończeń, konstrukcji oraz barw. Z naszą pomocą, zyskają Państwo szafę marzeń, zgodną z dostępnym na ten cel budżetem. Pomożemy Państwu również w wyborze najlepszego miejsca na umieszczenie szafy wnękowej. Nasze projekty przygotowujemy w oparciu o przedstawiony przez klientów plan pomieszczenia.

Nasze usługi oferujemy TrójmieścieGdańsk, Gdynia, Sopot.