• CITY MEBLE GALERIA WNĘTRZ
  • biuro@p3studio.pl

(+48) 733 655 037

P3 STUDIO oferuje różnorodne tynki dekoracyjne z Gdańska. Posiadamy szeroką gamę tynków strukturalnych, które możemy dobrać do każdego pomieszczenia. W ten sposób pomożemy Państwu stworzyć w nim niepowtarzalną aranżację, która będzie stanowiła idealne dopełnienie wyposażenia. Proponujemy pięć rodzajów najwyższej klasy tynków. Wybór konkretnego powiązany jest w przeznaczeniem pomieszczenia, gustem właścicieli nieruchomości, a nawet oświetleniem wnętrza.

Rodzaje tynków dekoracyjnych i strukturalnych

  • BETON – to bardzo modny sposób na wykończenie pomieszczenia. Nadaje on przestrzeni industrialnego charakteru. Jego surowy wygląd idealnie łączy się z elementami metalowymi, dając ostatecznie efekt chłodnej elegancji, ale nie tylko. To również tynk, który może zostać ocieplony naturalną, drewnianą podłogą lub meblami, wykonanymi z tego surowca. Dzięki takiemu połączeniu, zyskają Państwo przytulne, ale i niezwykle modne pomieszczenie.
  • TRAWERTYN WAPIENNY – jest to strukturalny tynk, używany wewnątrz pomieszczeń. Jego zadaniem jest imitowanie prawdziwego kamienia. Jego właściwe ułożenie pozwala na stworzenie unikalnych struktur, mających charakter dekoracyjny. Co istotne, to materiał ponadczasowy. Używając go, mogą mieć Państwo pewność, że nigdy nie przestanie być modny. Jest również uniwersalny. Może być stosowany w każdym pomieszczeniu, zarówno w sypialni, jak i w salonie czy jadalni.
  • RELIEF – Jest to półtransparentny tynk strukturalny. To materiał, który cechuje się wysoką plastycznością. Innymi słowy, osoba, która zajmuje się położeniem go na ścianę, może z powodzeniem tworzyć dowolne wzory i ozdoby, tworząc w ten sposób niezliczone ilości dekoracji. Z jego pomocą można stworzyć kompozycję z użyciem przenikających się barw.
  • PIASKOWIEC – Jest to popularny tynk strukturalny, używany wewnątrz pomieszczeń. Po związaniu uzyskają Państwo fakturę naturalnego kamienia. Ceniony przez klientów głównie przez swoją trwałość, odporność na zabrudzenia oraz wysoką elegancję. Może zostać wykorzystany w każdego typu wnętrzach – zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Jest to plastyczny materiał, który może być użyty w celu odwzorowania stylowych antycznych tynków. Pozwala również na stworzenie nowatorskich aranżacji. Tynk ten nadaje się do użycia również w intensywnie eksploatowanych pomieszczeniach.
  • STIUK KLASYCZNY –  Jest półtransparentnym tynkiem strukturalnym, stosowanym wewnątrz pomieszczeń. Przy jego użyciu można stworzyć ekskluzywne pokrycie dekoracyjne. Umożliwia przygotowanie oryginalnego wnętrza, o zróżnicowanym stopniu nasycenia kolorem. Mogą powstać ściany o delikatnym zabarwieniu lub intensywnym. Idealnie gładkie przygotowane powierzchnie stiuku pozwalają na uzyskanie efektu „marmuru”. W zależności od techniki nakładania materiału, ściana bądź sufit może być satynowa lub błyszcząca. Surowiec ten świetnie odbija światło. Jest idealnym uzupełnieniem aranżacji wnętrza pełnego klasy. Może być on wykorzystywany również w pomieszczeniach, o zwiększonej wilgotności, a więc w łazienkach oraz w kuchniach na wymiar.

Tynki ozdobne – Tylko u Nas

Na naszej stronie internetowej, znajdą Państwo jedynie najlepsze dostępne na rynku tynki dekoracyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.