• CITY MEBLE GALERIA WNĘTRZ
  • biuro@p3studio.pl

(+48) 733 655 037

Mówi się, że kuchnia jest sercem każdego domu. To tu właśnie zaczynamy każdy, nowy dzień. To tu panuje magia związana ze wspólnym przygotowywaniem posiłków. P3 STUDIO oferuje swoją pomoc przy stworzeniu kuchni, która w pełni będzie odzwierciedlała Państwa charakter i upodobania. Proponujemy meble kuchenne na wymiar. Nasza profesjonalna załoga zajmie się wszystkimi etapami jej tworzenia: od projektu kuchni, po realizację.

Jakie wymagania są stawiane dobrym meblom kuchennym na wymiar?

Meble do kuchni powinny być wykonane z najwyższej jakości materiałów. Stawiane jest przed nimi bowiem duże wyzwanie. Muszą być odporne na wodę, wilgoć, wysoką i niską temperaturę, na zarysowania, obciążenie, itd. Doskonale sobie z tego zdajemy sprawę, dlatego oferujemy Państwu jedynie to, co najlepsze. W naszej ofercie znajdują się blaty tradycyjne, kamienne, drewniane. Chętnie w nasze aranżacje wplatamy elementy szkła i metalu. Całość komponujemy tak, aby pasowała stylistyką do innych pomieszczeń. Możemy również zaprojektować przestrzeń tak, aby w jednym miejscu zmieściła się kuchnia i jadalnia, które będą swoim wzajemnym, naturalnym uzupełnieniem. W dużych kuchniach chętnie montujemy wyspy, które stanowią ciekawe stylistycznie i eleganckie rozwiązanie.

Dlaczego warto wybrać meble kuchenne naszej firmy?

Przygotowując meble kuchenne do zabudowy, kierujemy się doświadczeniem i wymaganiami oraz opinią naszych klientów. Dokładnie zapoznajemy się z kształtem i wymiarami pomieszczenia, przeznaczonego pod kuchnię. Staramy się zaprojektować ją tak, aby była funkcjonalna i praktyczna. To bardzo ważne, aby w tym miejscu wszystko, co jest najpotrzebniejsze było w zasięgu ręki. Dzięki temu po naszych kuchniach można poruszać się intuicyjnie. W nich nic nie znalazło się przypadkiem.

Zrealizowaliśmy już tysiące projektów. Nasze meble kuchenne stanowią aranżację wielu domów. Cieszymy się, że możemy tworzyć miejsca, do których mieszkańcy Trójmiasta i okolic wracają z radością. Oferowane przez nas meble kuchenne ceny są przyjazne dla klientów. Współpraca z P3 STUDIO jest jasna i klarowna. Podejmujemy się wykonania projektu dopiero w chwili, w której poznamy budżet, który klient chce przeznaczyć na ten cel. To umożliwia nam przygotowanie projektów, których realizacja będzie w Państwa zasięgu.

Realizując meble kuchenne możemy również wykonać inne meble na wymiar, takie jak: blaty kuchenne, szafy, zabudowy kuchni, a nawet meble łazienkowe.