• CITY MEBLE GALERIA WNĘTRZ
  • biuro@p3studio.pl

(+48) 733 655 037

Szafki i meble łazienkowe na zamówienie

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. To miejsce, które zapewnia chwile intymności, w którym odświeżamy się po podróży lub dniu pełnym pracy. Powinna podkreślać charakter mieszkańców poprzez indywidualnie dopasowane meble łazienkowe. To wyjątkowe wyposażenie, ponieważ musi spełniać rygorystyczne wymogi jakości i wytrzymałości. Meble te mają bowiem do czynienia z parą, wilgocią i środkami chemicznymi.

Oferujemy Państwu mele łazienkowe na wymiar, które zaprojektowane zostaną przez naszych architektów. Na początku przeprowadzamy konsultacje z klientami, dzięki którym poznajemy dokładne wymiary pomieszczenia oraz jego układ. Pytamy o Państwa gusta, ulubione kolory, faktury i materiały. Skrzętnie notujemy przeznaczenie każdej z potrzebnych szafek, proponując najbardziej funkcjonalne rozwiązania. Gdy projektanci są bogatsi o tę wiedzę, mogą przygotować wizualizację. Jesteśmy w stanie połączyć formy organiczne z rygorami geometrii oraz nowoczesność z klasyką. Niewiele osób potrafi zrobić to z pomysłem i ze smakiem.

Meble do łazienki w P3 Studio

P3 STUDIO proponuje meble łazienkowe z Gdańska na wymiar, które w subtelny sposób będą podkreślały indywidualne upodobania każdego klienta. Wnętrza, które przygotowują nasi projektanci są nietuzinkowe. Dodatkowo nasz zespół zajmuje się montażem wszystkich elementów w łazienkach klientów. W aranżacjach wykorzystujemy wiele rodzajów materiałów. Wśród nich znajdują się nie tylko drewno oraz płyty, ale również kamień, szkło oraz metal. Wszystkie przygotowujemy i zabezpieczamy w taki sposób, aby woda i wilgoć nie miały na nie destrukcyjnego wpływu. Dzięki temu służą naszym klientom przez wiele lat.

Ofertę mebli łazienkowych uzupełniamy materiałami do wykończenia ścian oraz sufitów. Proponujemy Państwu użycie nowoczesnych rozwiązań, które doskonale podkreślą charakter pomieszczenia. Wśród nich znajdują się takie tynki, jak m.in. trawertyn, stiuk, beton.

Nasze usługi oferujemy na terenie Trójmiasta: Gdańsk, Gdynia, Sopot.