• CITY MEBLE GALERIA WNĘTRZ
  • biuro@p3studio.pl

(+48) 733 655 037

Szafa na wymiar jest praktycznym rozwiązaniem dla każdego domu. Można w ten sposób zagospodarować wnękę lub wolną przestrzeń. Co ważne, w tym przypadku – nie zmarnują Państwo ani centymetra. Może ona bowiem sięgać od podłogi po sam sufit. P3 STUDIO zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i realizacją tego typu mebli.

Ta usługa, znajduje się w naszej ofercie od początku funkcjonowania naszej firmy. Odpowiednio zaprojektowane szafy na zamówienie mogą ułatwić życie w znacznym stopniu. Okazuje się, że ten jeden mebel może pomieścić nie tylko ubrania, ale i książki, gry planszowe, kosmetyki, buty, pościel, itd. Jeśli zajdzie taka potrzeba, może znaleźć się tam miejsce również na telewizor.

Nasz zespół składa się z doświadczonych projektantów i ekipy wykonawczej. Wspólnie z klientem przygotowujemy szkic szafy na wymiar, biorąc pod uwagę wszystkie możliwe aspekty. Bardzo ważne są dokładne wymiary pomieszczenia, to czy pokój jest jasny, czy ciemny, jak wygląda jego położenie. Równie istotne są potrzeby klienta, czyli ile chciałby mieć szuflad, jak szerokich, czy woli wieszać ubrania, czy układać na półkach. Kierujemy się Państwa gustem oraz charakterem także podczas projektowania wizerunku szafy. Na tej podstawie decydujemy z jakich materiałów mają zostać wykonane drzwi przesuwne, czy mają być matowe, czy z połyskiem, a może warto umieścić na nich jakąś grafikę.

Jesteśmy w stanie zaprojektować szafy na zamówienie w Gdańsku i w okolicach. Przygotowujemy aranżację przedpokojów, salonów, sypialni, pokojów dziecięcych i gabinetów. W fazie projektowania zawsze utrzymujemy ścisły kontakt z naszymi klientami. Dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających osób. Na naszej stronie znajdą Państwo przykładowe realizacje, przeprowadzone przez naszą ekipę. Zachęcamy do zapoznania się z galerią oraz z naszą ofertą. Najlepsze szafy w Trójmieście projektuje zespół P3 STUDIO!