• CITY MEBLE GALERIA WNĘTRZ
  • biuro@p3studio.pl

(+48) 733 655 037

P3 STUDIO może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na trójmiejskim rynku meblowym. Działamy od ponad 25-lat, wciąż zachwycając naszych klientów. W naszym zespole pracują architekci z pasją i wieloma pomysłami na przygotowanie nietuzinkowych, eleganckich wnętrz. Projektujemy meble na zamówienie, według upodobania naszych klientów. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i dziełami najlepszych na świecie projektantów. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu wnętrza, które będą spełniać wszystkie Wasze potrzeby.

P3 STUDIO to również salon mebli kuchennych w Gdańsku, do którego zapraszamy na al. Grunwaldzką 211 lok. 0.16. Możecie tam zobaczyć przygotowane, przykładowe aranżacje, oraz fotografie tych, które wcieliliśmy w życie. Nasze studio kuchenne w Gdańsku jest również miejscem, w którym lubimy rozmawiać z naszymi klientami na temat ich gustu oraz potrzeb. Po tak zebranym wywiadzie, możemy przygotować fantastyczny projekt. Jako profesjonalne i uznane w Europie studio mebli kuchennych, możemy Państwu zaoferować również kuchnie niemieckiej firmy Häcker. Aranżacje te zgodne są z najbardziej rygorystycznymi standardami i normami. Wszystkie wykonywane są w sposób ekologiczny, przy użyciu bezpiecznych dla środowiska technologii. Proponujemy również meble wykonywane przez naszych rodzimych, polskich stolarzy. Jeśli chodzi o zaprojektowanie kuchni przez nasze studio kuchenne, zyskują Państwo niemal nieograniczone możliwości. Nasi architekci chętnie podejmują wyzwania, dotyczące rozmiarów i kształtu mebli.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem kuchni na wymiar. Z tego względu chcemy zaoszczędzić naszym klientom zachodu. Nie będą musieli Państwo odwiedzać kolejnych salonów oraz sklepów, w poszukiwaniu sprzętów AGD. P3 STUDIO oferuje Państwu markowe wyposażenie, w niezwykle korzystnych cenach. Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy realizują zadanie od fazy projektu do montażu w domu klienta. Oddamy Państwu kuchnię, z której od razu będziecie mogli korzystać.