• CITY MEBLE GALERIA WNĘTRZ
  • biuro@p3studio.pl

(+48) 733 655 037

Projektowanie kuchni w Gdańsku i okolicach to nasza specjalność. P3 STUDIO chętnie pomoże Państwu w zaaranżowaniu serca każdego domu. Nasz zespół pełen profesjonalistów zajmie się kompleksowym wykonaniem tego zadania. Do nas należeć będzie przygotowanie projektu, wizualizacji, a później wprowadzenie do w życie. Gwarantujemy, że nasze kuchnie są unikalne i funkcjonalne.

Dlaczego warto Nam zlecić projekt kuchni?

Wykonujemy aranżacje kuchni w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Do tego zadania podchodzimy bardzo poważnie. Przygotowanie projektu kuchni poprzedza wywiad z naszym klientem. Pytamy go o to, jak wygląda jego wymarzona kuchnia, jak chciałby, aby wyglądała ta, która przygotujemy? Musimy wiedzieć również jaki ma budżet na tę inwestycję. Zadajemy również dodatkowe pytania. Dopytujemy co najbardziej lubi robić w kuchni i ile czasu w niej spędza.

Takie informacje pozwalają nam na przygotowanie koncepcji. Projektowanie kuchni rozpoczynamy od przygotowania rzutu pomieszczenia. Potrzebujemy do tego dokładnych wymiarów pokoju, które uwzględniają każdą wnękę, a nawet wystającą ze ściany rurę. Gotowe projekty kuchni, przedstawiamy naszym klientom, licząc na ich ewentualne uwagi i pytania.

Jak tworzymy projekt kuchni i na co zwracamy uwagę?

Kuchnie projekty mogą mieć najróżniejsze. Nasze komponujemy korzystając ze sprawdzonych materiałów. Znajdują się wśród nich płyty z matowym lub błyszczącym wykończeniem, tradycyjne blaty, drewniane albo kamienne. Jesteśmy w stanie przygotować blat pod płytę kuchenną, zlewozmywak, itd. W domu klienta wykonujemy pełny montaż zarówno mebli na wymiar, jak i urządzeń AGD.

Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z naszą firmą. Chętnie wykonamy dla Państwa projekt kuchni, która będzie służyła Wam przez lata. Na naszej stronie internetowej dostępne są również zdjęcia, ilustrujące przygotowane przez nas realizacje.

Obsługujemy całe TrójmiastoGdańsk, Gdynia, Sopot.