• CITY MEBLE GALERIA WNĘTRZ
  • biuro@p3studio.pl

(+48) 733 655 037

Oryginalny design, nowoczesne technologie i nietuzinkowe spojrzenie na wygląd współczesnych wnętrz pozwalają nam współtworzyć jedyne w swoim rodzaju kuchnie na wymiar. W tej kategorii znajdziecie Państwo propozycje przygotowane w oparciu o ofertę sprawdzonych polskich dostawców drewna i innych materiałów. W stolarniach P3 Studio powstają meble kuchenne, które są nie tylko efektowne, lecz przede wszystkim funkcjonalne.
Jak powinna wyglądać idealna kuchnia na wymiar? To przede wszystkim zestaw idealnie skomponowanych szafek, w których swoje miejsce znajdą naczynia, garnki, produkty oraz drobny sprzęt AGD. To także pojemne szuflady z systemem łatwego wysuwania i cichego domykania dla pełnego komfortu użytkownika. To wreszcie solidne i efektowne blaty, stanowiące dopełnienie całości, jako miejsce do przygotowywania posiłków.
Projektując meble na wymiar oferujemy Państwu solidne i trwałe rozwiązania, które będą spełniać oczekiwania przez lata. W P3 Studio możecie Państwo również wybierać spośród najnowocześniejszych modeli markowego sprzętu AGD, dla niezawodnej funkcjonalności w przechowywaniu jedzenia i przyrządzaniu domowych posiłków.