• CITY MEBLE GALERIA WNĘTRZ
  • biuro@p3studio.pl

(+48) 733 655 037

Wykańczanie wnętrz w Gdańsku i w okolicach to nasza specjalność. Zajmujemy się tym od wielu lat. Przez ten czas zyskaliśmy grono niezwykle zadowolonych klientów, którzy zlecają nam przygotowanie kolejnych aranżacji. Polecają również nasze usługi swoim bliskim, co jest dla nas największym komplementem. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem wnętrza, pod klucz – od projektu po wykończenie.

Nasza praca polega przede wszystkim na rozmowie z klientem i poznaniem jego upodobań oraz oczekiwań. Dzięki temu zespół naszych architektów może przygotować nietuzinkowe propozycje, które oddadzą charakter właściciela mieszkania/domu. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby nasze koncepcje były zgodne z tym, co oczami wyobraźni widział nasz klient… a nawet i lepsze. Jesteśmy odważni – nie boimy się proponować nowoczesnych rozwiązań, które mogą dodać wnętrzu szyku i elegancji. Oferujemy wykończenie wnętrz, które idealnie współgra ze stylem, obowiązującym w innych pomieszczeniach.

Prowadząc wykańczanie wnętrz bardzo dbamy nie tylko o efekt końcowy, który będzie niezwykle estetyczny. Istotna jest również dla nas funkcjonalność przygotowanych projektów. Innymi słowy, zależy nam na tym, aby klient dobrze czuł się w zaprojektowanej dla niego przestrzeni i bez problemu się po niej poruszał. Równie ważna jest jakość używanych podczas pracy materiałów. Wykończenie wnętrz w Gdyni i okolicach przeprowadzamy w oparciu o sprawdzone komponenty: szkło, metal, drewno, a nawet kamień. Dzięki nim możemy stworzyć zarówno chłodne, jak i niezwykle przytulne pomieszczenia.

Jesteśmy przekonani, że wykańczanie wnętrz w Gdańsku i okolicach jest formą sztuki, która wymaga finezji od artystów, jakimi są projektanci. W Trójmieście mieszkają osoby, o wysokim poczuciu estetyki, odważne, które otwarte są na nowatorskie projekty. Z tego powodu jesteśmy pewni, że zainteresuje Państwa przygotowana przez nas galeria, złożona ze zdjęć przeprowadzonych przez nas aranżacji.